You have downloaded this file 0 times in the last 24 hours, limit is 2.
Your file downloads total 0 in the last 24 hours, limit is 5.

TRO - Textus Receptus Oblubienicy (MySword)
Pobierz

Opis:

Ewangeliczny Przekład Intelinearny Nowego Testamentu na smartfon i tablet!

Do tej pory mogliśmy korzystać jedynie z anglojęzycznych odpowiedników naszego modułu. Teraz, za wiedzą i zgodą portalu OBLUBIENICA.EU, administratora biblijnej strony biblia.oblubienica.eu, przygotowaliśmy nowy, wspaniały i rozwojowy moduł do biblijnego programu MySword (na smartfony i tablety w systemie Android).

Niniejszy moduł oparty został całkowicie na idei elektronicznej wersji  Ewangelicznego Przekładu Interlinearnego Biblii dostępnej na stronie biblia.oblubienica.eu/ . Przy pomocy specjalnie napisanego skryptu został dostosowany do modułu biblijnego w MySword, w systemie Android przez Pawła Rutkowskiego (w XII 2016 r.).

Po odpowiednim ustawieniu >Preferencji widoku Biblii w programie MySword otrzymamy 6 wierszowy układ każdego fragmentu Nowego Testamentu: 1. tekst grecki; 2. transliteracja, transkrypcja fonetyczna; 3. i 4. Dwie wersje przekładu interlinearnego po polsku; 5. Greckie kody Stronga; 6. Kody gramatyczne.


Autor modułu wyraża zgodę na jego kopiowanie i rozpowszechnianie, jednak bez czerpania z tego tytułu jakichkolwiek korzyści finansowych i bez wprowadzania jakichkolwiek zmian w module!!!


 

Jak zainstalować?

1. Pobierz i rozpakuj archiwum (ZIP) przy pomocy np. programu Total Cammander.
2. Skopiuj rozpakowany moduł biblijny TRO (TRO.bbl.mybible) do katalogu głównego MySword w twoim smartfonie lub tablecie (Android), przy pomocy np. programu Total Cammander.
3. Jeżeli moduły zostały zainstalowane w pamięci wewnętrzej urządzenia to prawdopodobna ścieżka do właściwego katalogu będzię następująca: /storage/emulated/0/mysword/bibles
4. Jeżeli moduły zostały zainstalowane w zewnętrznej karcie pamięci urządzenia to prawdopodobna ścieżka do właściwego katalogu będzię następująca: /storage/sdcard1/mysword/bibles.
5. Otwórz ponownie program MySword w swoim urządzeniu i z pierwszej pozycji programu w górnym menu zaznacz >Biblia oraz zainstalowany moduł biblijny TRO! To wszystko. Teraz możesz się cieszyć i korzystać w możliwości tego modułu!

Niech Ci Bóg błogosławi! Admin

Rozmiar:
3,584.36 Kb
Pobrań:
290
Wersja:
1.0
Autor:
Paweł Rutkowski
Data dodania:
09 Apr 2017