Spis treści

czym jest smierc4Czym jest śmierć ?
A może lepsze będzie pytanie: KIM ONA JEST ?

Z ludzkiego punktu widzenia śmierć wzbudza negatywne wrażenia u człowieka. Wzbudza bowiem uczucie smutku i przygnębienia. Brutalnie oddziela nas od bliskich do końca naszych dni na ziemi.

Zazwyczaj tak jest, że nieszczęście które dotyka nas bezpośrednio lub członków naszej rodziny zmienia nas całkowicie. Zmienia się perspektywa otaczającego nas świata, zmienia się w naszych oczach ważność spraw i rzeczy. Co może czuć matka, której umiera dziecko. To co się dzieje w nas może ogarnąć tylko Bóg.

Co począć, kiedy otaczają nas fale smutku, przygnębienia, frustracji, czasem gniewu? Jak oprzeć się pustce wpraszającej się do nas bez zaproszenia? Jeżeli dzisiaj twoje życie jest puste i nie masz sensu, a myśli o życiu po śmierci przerażają cię, możesz przyjść dzisiaj do Boga w imieniu Chrystusa Jezusa i skorzystać z dostępnej dla ciebie Łaski. Możesz pozwolić, aby Chrystus wypełnił pustkę w twoim sercu Jego wartościową treścią.

Tak więc rozpacz, ból, rozdarcie, smutek, zawód to efekty pustoszącego ludzkość działania śmierci. Rodzi się pytanie: śmierć i co dalej? Tam, gdzieś wewnątrz nas istnieje przekonanie, że to nie koniec.

*** Musisz mieć uprawnienia, aby to skomentować! ***

Komentarz wspierany przez CComment